درباره ما

درباره ما

زمان ساخت اولین رادیو اولین آنتن هم ساخته شد و تا به امروز در کنار پیشرفت ارتباطات رادیوویی صنعت آنتن هم در حال پیشرفت بوده است.

از سایتهای راداری تا دکلهای مخابراتی ، ارتباطات ماهواره ای و هر کجا که از امواج رادیوویی استفاده میشود از نوعی آنتن جهت  ارسال و دریافت امواج استفاده می شود.

بر اساس فرکانس کاری، دامنه فرکانسی ، زاویه پرتو دهی، میزان سیگنال برگشتی و توان میدانی هر آنتن خصوصیات متفاوتی رو در مقایسه با محصولات مشابه دارد.

آنتن ها از نظر شکل ظاهری و نحوه پرتو دهی به دسته های مختلفی تقسیم میشوند.

آنتن ها با جهت دهی به امواج، امواج رادیویی را در عوض انتشار در 360 درجه بسته به ماموریت آنتن در هر ارتباط رادیویی سیگنال را در جهتی مشخص منتشر می کنند.

هر میزان آنتن سیگنال بیشتری را در جهت مورد نظر منتشر و از انتشار سیگنال در جهتهای دیگر جلوگیری کند آنتن دارای بهره بری بالاتری است.

از آنجایی که رسیدن به بالاترین بهره وری ممکن در طراحی آنتن نیاز به کنترل چندین پارامتر هم زمان در بازه فرکانس کاری انتن دارد و خصوصا در بازه فرکانس آنتهای ماکروویو دارای فرایندی بسیار پیچیده است ، طراحی و ساخت آنتن در رده فعالیتهای های تک بوده و در مجموع در دنیا تولید کنندگان زیادی در این حوزه فعال نیستند.

شرکت عصر ارتباط کاویان با بهره گیری از دانش فنی، تجربه و تلاش فراوان موفق به طراحی، تولید و صادرات این محصول مهم در عرصه بین المللی شده است.

مجموعه عصر ارتباط کاویان با دارابودن آزمایشگاه تست آنتنهای ماکروویو مخابراتی و ماشین آلات CNC جهت تولید با کیفیت این محصولات دارای بیشترین سهم از بازار در سطح کشور و از برندهای مطرح و شناخته شده در سطح جهانی است.

محصولات این مجموعه به کشورهای ترکیه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، کلمبیا، امارات، عربستان، عراق، لیبی، سوریه و … صادر می شوند و واحد طراحی و بهینه سازی مجموعه با هدف حفظ و توسعه بازار همیشه در حال بهینه سازی و طراحی محصولات جدید بر اساس نیاز بازار و بازخورد مشتریان از محصولات فعلی بوده است.

Top